Кілька років тому Capcom випустила надзвичайно успішний ремейк Resident Evil 4, і з тих пір гравці задалися питанням — яка класична частина серії отримає оновлення цього разу? Схоже, відповідь є у співробітників порталу MP1st, чиї джерела повідомили про виробництво ремейка Resident Evil 0.
Нагадаємо, раніше представники MP1st вже ділилися достовірними інсайдами щодо інших ігор. Якщо вірити отриманим відомостям, Capcom має намір випустити ремейк Resident Evil 0 не раніше 2028 року. Наразі проект знаходиться в розробці під кодовою назвою Chamber, що відсилає до прізвища головної героїні — Ребекки Чемберс.
У джерел MP1st також є невеликі подробиці акторського складу та сюжету. Так, наприклад, другого протагоніста (Біллі Коена) нібито зіграє Джон Макларен (Jon McLaren) — геймери можуть пам'ятати його за роллю Зоряного Лорда в Marvel’s Guardians of the Galaxy від Eidos-Montréal. Рухи акторів записує компанія Beyond Capture Studios, яка раніше співпрацювала з Capcom у роботі над Street Fighter 6 і ремейком Resident Evil 4.
Що стосується сюжету, то основна історія залишиться колишньою, хоча в ній очікуються деякі зміни і розширення, як це було в попередніх ремейках серії. Наприклад, одна з нових сюжетних ліній буде пов'язана з кондуктором поїзда на початку гри. В оригіналі цей персонаж лише згадується, але в ремейку йому дісталася більш істотна роль.
Окремо співробітники MP1st підтвердили інформацію не найавторитетнішого інсайдера під ніком Dusk Golem — раніше він стверджував, що Capcom також працює над ремейком Resident Evil Code: Veronica, реліз якого планується в 2027 році.
Чи правдиві отримані відомості — дізнаємося в майбутньому. Тим часом геймери можуть скрасити очікування за допомогою дев'ятої номерної частини.