Сьогодні вночі Capcom виклала презентацію Resident Evil Requiem. Велика частина ролика присвячена мішурі на кшталт колаборацій з Porsche і брендом годинників Hamilton, але про гру автори теж розповіли. Далі читайте найцікавіше.
Спочатку нагадаємо, що у Requiem не один, а два протагоністи — Грейс Ешкрофт і Леон Кеннеді. При цьому кампанія у героїв спільна — поділу на сценарії в дусі RE2, судячи з усього, не буде. Переходимо до подробиць:
Resident Evil Requiem вийде 27 лютого на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5, Xbox Series і Switch 2.
