Bungie продовжує мучитися з тривалим виробництвом онлайн-шутера Marathon. Після нещодавнього перенесення дати релізу на невизначений термін розробники почали розсилати запрошення на черговий закритий плейтест, який пройде з 27-го по 29 червня.
Очевидно, запрошення поступово отримують гравці, яких уже допустили до закритого альфа-тестування кілька місяців тому. Потенційним учасникам пропонують заповнити коротку анкету для підтвердження зацікавленості, а також підписати оновлений договір про нерозголошення. Цього разу ділитися враженнями дозволять тільки на закритих Discord-каналах.
Команда розробників Marathon
Marathon створюється для ПК, PlayStation 5 і Xbox Series.


