Жахи в дусі старих Resident Evil і Silent Hill явно не збираються виходити з моди. Ще одну таку гру, The Florist, представила новозеландська команда Unclear Games.
Джессіка Парк доставляє красиві квіти в містечко Джойкліфф. Поїздка обертається кошмаром, коли містом починає розповзатися смертельна хвороба. Вона викликає неконтрольоване зростання флори, перетворюючи жертв на невпізнанних чудовиськ. Дівчині належить врятувати тих, хто вижив, і розкрити таємницю пекельного саду.
Розробники обіцяють класичний геймплей — досліджуємо локації з фіксованими ракурсами, вирішуємо загадки і боремося з монстрами. Вночі у агресивної флори з'являться нові здібності. Інформація про ворогів і сюжет заноситься в ігровий журнал.
Unclear Games не стала слідувати всім канонам олдскулу — у «Флористці» реалізовані необмежений інвентар і автозбереження. Серед інших особливостей заявлені гнучкі налаштування складності та доступності, а також секретний контент.
На тлі інших хоррорів The Florist виділяється яскравим антуражем. Джойкліфф — не похмуре і занедбане місто: загроза торкнулася його лише недавно. Колір і освітлення тут використовуються як головні художні та геймплейні інструменти.
The Florist стартує в 2026 році на ПК (Steam) і неназваних консолях.
