Видавець No More Robots і студія Breakpoint Games анонсували MANIFESTO — симулятор ефективного менеджера. Гра вийде в 2026 році.
MANIFESTO пропонує поглянути на світ великого бізнесу без сентиментів. Гравцеві відводиться роль керівника, який пройшов шлях нагору, обійшов конкурентів і тепер повинен думати лише про зростання прибутку. Головна мета — догодити акціонерам, чиї апетити не знають меж, навіть якщо заради цього доведеться повністю забути про людські почуття.
У процесі гравець приймає «гранично етичні» рішення, наймає співробітників і вичавлює з них максимум заради доходу. Проект змушує гнатися за завідомо нереалістичними планами продажів, посилювати показники за допомогою апгрейдів і бонусів, а також розширювати компанію, намагаючись не зламатися під постійним тиском.
Автори підкреслюють, що MANIFESTO — це всього лише відеогра і абсолютно точно не коментар про поточний стан справ в індустрії.
Breakpoint Games
Вжитися в роль безпринципного керівника в MANIFESTO зможуть геймери на ПК в Steam. На платформі Valve доступна демоверсія.


