Воксельна пісочниця Teardown готується до впровадження найбільш затребуваної серед фанатів функції — онлайн-мультиплеєра. Як розповіли в Tuxedo Labs, можливість веселитися в компанії до дванадцяти осіб відкриється вже через два тижні.
Мультиплеєр з'явиться в Teardown разом з найбільшим оновленням з моменту релізу. Геймери зможуть разом проходити кампанію з базової гри, гратися у вільному режимі або колекції ігрових режимів на кшталт «Захоплення прапора» або «Бою на смерть». Все це відбуватиметься не тільки на картах з базової Teardown — додадуть дві нові карти та арени.
Крім того, розробники дозволять користувачам самостійно створювати карти, режими, інструменти та багато іншого, щоб Teardown стала ще цікавішою. В рамках попередніх плей-тестів моддери вже зробили сотні режимів, заточених під мультиплеєр. Наприклад, «Підлога це лава» і «Полювання за предметами».
Спочатку онлайн-мультиплеєр буде доступний в Teardown на ПК (Steam) — з 12 березня. До кінця року фіча з'явиться на PlayStation 5 і Xbox Series. Якщо хочеться помацати додаток раніше, в Steam все ще доступна бета-версія оновлення.


