Недовго музика грала — автори умовно-безкоштовного шутера Highguard так і не змогли вийти з крутого піке і в підсумку оголосили про швидке закриття проекту. Від Мережі його відключать вже 12 березня.
Як йдеться в повідомленні від Wildlight Entertainment, за весь час Highguard залучила більше 2 мільйонів геймерів. Схоже, мало хто з тих, хто випробував гру, вирішив в ній залишитися, оскільки офіційна причина закриття — недостатня користувацька база для подальшого підтримки Highguard.
Сервери тайтла продовжать працювати в звичайному режимі до зазначеної вище дати. «Ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас ще раз, щоб висловити свою підтримку і провести останні відмінні матчі, поки у нас ще є така можливість», — написали розробники.
До відключення Highguard отримає фінальний патч, в якому додадуть нового Стража, зброю, прокачування акаунта і дерева навичок. Більше подробиць опублікують вже скоро, а саме оновлення з'явиться сьогодні або завтра.
Highguard вийшла на ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series в кінці січня. З самого анонсу на The Game Awards користувачі не були до неї добрими. Рейтинг в Steam так і не вийшов за межі «змішаних» — на момент публікації замітки частка позитивних відгуків всього 45%.
