Усі погляди фанатів «Відьмака» звернені в бік майбутньої The Witcher IV (і, можливо, третьої частини через DLC, яке нібито в розробці), але в CD Projekt зайняті і ремейком першої The Witcher. Напередодні провідний сценарист «Відьмака» Артур Ганшинець (Artur Ganszyniec) завершив проходження оригіналу і поділився інсайдом про фінал гри.
Першому «Відьмаку» скоро виповниться двадцять років, тому попередження про спойлери буде виглядати якось дивно. Проте, попереджений — значить озброєний!
У фіналі The Witcher гравцеві коротко розповідають про те, як склалася доля головних протидіючих сил — Скоя'таелів і Ордена Палаючої Троянди, — після чого йде невелика вставка про Геральта, але вона не дає ніякої конкретики. За словами Ганшинеца, на цьому моменті команда сценаристів хотіла завершити гру — питанням без відповіді і майбутнім без натяків. Однак боси CD Projekt вирішили, що проекту потрібна була завершальна кінематографічна кат-сцена.
Якщо вірити автору, заключний ролик, в якому Геральт приходить за винагородою до короля Фольтеста, а потім відбиває напад відьмака-вбивці, робили вже в самому кінці розробки. Більш того, епілог практично пройшов повз команду сценаристів, через що згодом у них не залишилося простору для маневру.
Артур Ганшинец
В рамках проходження, яке розтягнулося на двадцять шість частин, сценарист розповів ще багато цікавого про розробку першого «Відьмака». Наприклад, за початковим задумом CD Projekt RED Геральт з Рівії не повинен був виступати в якості протагоніста — на цю роль збиралися поставити іншого відьмака.
Знову зануритися в історію першої The Witcher можна буде в ремейку від Fool's Theory, який готується до виходу. Коли він побачить світ — поки що загадка. Якщо вірити даним інвестиційної компанії

