Японські розробники з Nihon Falcom відзначили 45-річчя компанії анонсом знакової гри. Замість створення чергової частини The Legend of Heroes або Ys вони вирішили повернутися до витоків і відродити свою першу франшизу Dragon Slayer.
Поки що безіменна гра носить робочу назву Dragon Slayer Project. На момент анонсу автори не розкрили жодних подробиць. Списку цільових платформ і термінів релізу також немає. Проте, з огляду на специфіку серії і портфоліо Falcom, можна з упевненістю сказати, що нас чекає RPG.
Оригінальна Dragon Slayer вийшла в 1984 році на PC-8801 і стала однією з перших JRPG і екшен-RPG в історії. Самі розробники позиціонували її як «рольову гру нового типу в реальному часі». У ній вперше були використані головоломки з предметами в підземеллях, які згодом стали одним із джерел натхнення для The Legend of Zelda.
З огляду на вищесказане, неможливо переоцінити вплив Dragon Slayer на японську індустрію відеоігор. Незважаючи на це, серія проіснувала недовго — остання на сьогоднішній день частина вийшла в далекому 1989 році. Нею була Dragon Slayer: The Legend of Heroes, що поклала початок (хто б міг подумати) The Legend of Heroes.
