Sony вже готується до наступної власної презентації. Про це в ефірі подкасту Game Mess Mornings повідомив журналіст Джефф Грабб (Jeff Grubb).
За його словами, у вересні організують State of Play або PlayStation Showcase, але сам репортер схиляється до першого варіанту: «Вони планують State of Play або Showcase (ймовірніше, State of Play) на кінець вересня або до кінця вересня. Тож вже скоро ми почуємо новини від Sony».
Для тих, хто пильно стежить за авторами PlayStation, висловлювання Грабба не повинно стати новиною — Sony регулярно проводить шоу State of Play у вересні. Більше того, компанія жодного разу не пропускала вересневі презентації з моменту запуску цієї ініціативи в 2019 році.
Роком раніше в ході такого шоу Sony анонсувала продовження Ghost of Tsushima у вигляді Ghost of Yōtei, ремастер Horizon Zero Dawn та інше. Востаннє збірна State of Play пройшла в червні. Дехто згадає про стрім у липні, але тоді він був присвячений лише демонстрації геймплею «Привида Йотей».


