Таємничі OD і Physint, над якими зараз працює Хідео Кодзіма (Hideo Kojima), складно назвати зрозумілими проектами — у публіки все ще залишається багато питань. Девелопер намагається це потроху виправляти і розкриває своє бачення цих ігор. Цього разу він зазначив, що обидва тайтли просувають його студію в різні творчі напрямки. В інтерв'ю Ananweb він згадав вересневу подію Beyond the Strand, де детально говорив про свої майбутні ігри для Microsoft і Sony.
Говорячи про OD, Кодзіма підкреслив, що це експериментальна хоррор-антологія, не схожа ні на що, що він робив раніше. За його словами, сама концепція настільки незвичайна, що він поки не впевнений, чи вдасться довести задум до робочого стану.
Легендарний гейм-дизайнер зазначив, що в трейлері приховано безліч підказок, і уважні глядачі можуть здогадатися, в чому полягає новизна проекту…
Під час обговорення Physint Кодзіма дозволив собі пожартувати. Він заявив, що стелс-екшен міг би створити майже на автопілоті — настільки добре знає жанр:
Якими б не були проекти Кодзіми, чекати їх нам доведеться ще досить довго, адже свою останню гру — Death Stranding 2: On the Beach — метр випустив тільки цього року.


