Вже відносно давно Konami уклала угоди зі сторонніми командами, забезпечивши собі потік релізів по Silent Hill. У розмові з японським виданням Famitsu продюсер серії Мотої Окамото (Motoi Okamoto) поділився, що в компанії розраховують щорічно випускати по одній новій Silent Hill.
Поки що Konami вдається дотримуватися плану: ремейк Silent Hill 2 від Bloober Team вийшов у жовтні 2024 року, а Silent Hill f від NeoBards Entertainment — у вересні 2025 року. На черзі Townfall від компанії Screen Burn і ремейк першої Silent Hill від Bloober Team. Але є й неанонсовані тайтли, якщо вірити продюсеру.
Мотои Окамото
Поки що офіційних термінів релізу немає ні у Townfall (тут хоча б є дата виходу, що просочилася), ні в оновленої Silent Hill. Але якщо спиратися на слова продюсера, вони можуть вийти в 2026-му і 2027 році відповідно. Якщо, звичайно, в Konami не приготують якийсь сюрприз.
