Для Switch 2 вийшло системне оновлення 22.0.0, головна особливість якого — функція Handheld Mode Boost. «Начинка» другого «сича» потужніша, ніж у першого, тому ігри від нього тепер можуть краще працювати на Switch 2.
У налаштуваннях Switch 2 з'явився новий перемикач «Режим підвищення продуктивності в портативному режимі». Ця опція покликана видавати зображення у вищій роздільній здатності та з кращою графікою в іграх для першої Switch, коли консоль не підключена до док-станції.
У стаціонарному режимі оригінальна Switch дозволяє грати в 1080p, але в портативному роздільна здатність знижується до 720p, щоб підлаштуватися під екран консолі. До сьогоднішнього оновлення те саме відбувалося під час гри в Switch-титули на Switch 2. Опція Handheld Mode Boost дозволить обійти це обмеження і насолоджуватися іграми в 1080p навіть у портативному режимі.
У Nintendo попередили, що нова функція може конфліктувати з деякими іграми. Швидше за все, справа в схемах керування, пов’язаних із режимом док-станції, які не можна емулювати в портативному режимі. Наприклад, це може бути вимога від’єднаних «джойконів», щоб керувати за допомогою руху. Серед ігор, яких це стосується, — Pikmin 1+2, Super Mario Maker 2, Super Mario 3D All-Stars, Pokémon Let’s Go Pikachu & Eevee та інші.
Також оновлення додало можливість зберігати нотатки про учасників списку друзів та опцію точкової активації Bluetooth, Wi-Fi або NFC у швидких налаштуваннях, коли консоль перебуває в авіарежимі.
