За традицією співробітники Sony представили передплатникам PlayStation Plus свіжий список ігор, які поповнять каталог цього місяця, а точніше 19 серпня.
Що стосується класики для Premium-підписки, то цього разу Sony пропонує відразу два культових тайтла з серії Resident Evil — оригінальну Resident Evil 2 і Resident Evil 3: Nemesis. Разом з тим не варто забувати, що 19 серпня бібліотеку PlayStation Plus покинуть 14 ігор. Серед них:

