Колишній президент Nintendo of America Реджі Філс-Еме (Reggie Fils-Aimé) в інтерв'ю виданню The Game Business зізнався, що не розуміє, чому Microsoft досі не випустила більше своїх ігор на нову консоль Nintendo. За його словами, він очікував, що Xbox активніше підтримає Switch 2 вже до святкового сезону.
На даний момент Microsoft випустила на консолі лише ремейк Tony Hawk’s Pro Skater 3 + 4, а наступного року туди дістанеться Indiana Jones and The Great Circle. Але Фіс-Еме вважає, що цього занадто мало.
Реджі Фіс-Еме
Він зазначив, що Microsoft тепер важливо випускати свої ігри на всіх можливих пристроях, щоб залучити максимальну аудиторію — навіть на платформах Sony і Nintendo.
При цьому Фіс-Еме підкреслив, що «війна» все одно триває, просто вона стала менш помітною. Компанії тепер борються не за продажі консолей, а за час і увагу геймерів, за кожен витрачений долар і кожну годину, проведену в грі.
Нагадаємо, керівник ігрового напрямку Microsoft Філ Спенсер (Phil Spencer) раніше не раз обіцяв підтримку Switch 2. Навесні в інтерв'ю Variety він заявив, що вірить у важливість Nintendo для індустрії і має намір розвивати партнерство.
Філ Спенсер
