З моменту прем'єри «Splinter Cell: Караул смерті» минуло всього кілька днів, але в Netflix вже дали другому сезону мультсеріалу «зелене світло». Цю новину озвучив шоуранер проекту Дерек Кольстад (Derek Kolstad) — він же відповідальний за три перших фільми «Джон Вік».
Дати прем'єри продовження поки немає — наразі виробництво перебуває на етапі препродакшну. Кольстад зазначив, що в другому сезоні на глядачів чекає більш масштабна історія, проте особливу увагу, як і раніше, приділятимуть персонажам і сценам екшену.
Нагадаємо, Splinter Cell: Deathwatch розповідає про постарілого Сема Фішера, якому довелося повернутися до роботи, коли поранений молодий оперативник звертається до нього за допомогою. Свій голос головному герою подарував Лев Шрайбер (Liev Schreiber; «Люди Ікс: Початок. Росомаха»), і він же продовжить це робити в другому сезоні.
Перший епізод Splinter Cell: Deathwatch отримав 82% «свіжості» від критиків на агрегаторі Rotten Tomatoes. Однак звичайні глядачі оцінили проект лише на 53%.
