Старт у містобудівного симулятора Cities: Skylines II видався просто жахливим через проблеми з продуктивністю. І з тих самих пір команда Colossal Order ніяк не може виправити стан гри. Схоже, у Paradox Interactive не залишилося сил дивитися на все це неподобство — компанія оголосила про припинення співпраці з Colossal Order.
З повідомлення Paradox
Тепер за розвиток і розробку Cities: Skylines II відповідає фінська Iceflake Studios — внутрішня студія Paradox. Як зазначили у видавництві, Iceflake має «багатий досвід у розробці містобудівних симуляторів» і «продемонструвала необхідний рівень компетенцій та творчого підходу, необхідний для розвитку франшизи Cities: Skylines». Нова команда займеться оновленнями для проекту та редактором карт і ассетів, а також перехопить роботу зі створення консольних портів сиквела і нових контентних розширень.
Повністю перераховані завдання ляжуть на плечі Iceflake Studios тільки на початку 2026-го, а до тих пір біля керма залишиться Colossal Order. 19 листопада колектив випустить оновлення з велосипедами, будівлями для старого міста і рядом правок. 3 грудня побачать світ два користувацькі набори і дві радіостанції. До кінця року в «бета» редактора з'явиться підтримка ассетів.
