У березні Ghost of Yōtei отримала багатокористувацький режим Legends, як свого часу це зробила Ghost of Tsushima. Однак, на відміну від «Цусіми», підтримка контенту Legends у Ghost of Yōtei виявилася значно коротшою.
Як оголосили в Sucker Punch, квітневе оновлення з рейдами проти двох фінальних босів стало для Ghost of Yōtei: Legends останнім контентним доповненням. «[Це оновлення] завершує історію шістки Йотей у цьому режимі», — повідомив провідний дизайнер Sucker Punch Даррен Бріджес (Darren Bridges).
Завершення контентної підтримки не означає, що багатокористувацький режим стане недоступним — грати все ще можна. Швидше за все, Legends разом із самою грою продовжуватиме зрідка отримувати невеликі патчі, але не більше того.
Нагадаємо, в Legends гравці об'єднують сили, щоб битися з надприродною версією Йотейської шістки. Режим доступний всім власникам Ghost of Yōtei безкоштовно. Сама гра вийшла тільки на PlayStation 5.
