І знову амбітна Grand Theft Auto VI зіткнулася з черговим перенесенням дати виходу. До недавнього часу реліз був запланований на 26 травня наступного року, а тепер розробники відклали його ще на півроку — до 19 листопада.
Про перенесення стало відомо з короткого оголошення на сайті Rockstar:
Команда Rockstar Games
Плани щодо цільових платформ залишаються без змін — спочатку GTA VI вийде лише на консолях PlayStation 5 і Xbox Series, і тільки в майбутньому вона з'явиться на ПК.
