У відгуках про Highguard часто зустрічається думка, що карти завеликі для поточного формату матчів «3 на 3». Минулого тижня розробники з Wildlight Entertainment тимчасово ввели режим «5 на 5», але в підсумку він залишиться в грі назавжди.
«Ви просили, і ми з радістю оголошуємо, що режим «5 на 5» залишається!» — написали девелопери і подякували всім користувачам, які випробували режим на вихідних. Гравці розділилися між двома режимами в досить рівних пропорціях, що і допомогло команді прийняти остаточне рішення про новий режим.
У коментарях під постом і на Reddit панує справжнє свято. Ті користувачі, які вирішили залишитися в Highguard, радіють новому режиму і хвалять девелоперів: «Різниця відчувається. Матчі стали динамічнішими і азартнішими. Проблем в грі ще вистачає, але це рух у правильному напрямку». Деяких вразила швидкість впровадження «5 на 5», через що виникло припущення, що над режимом працювали вже давно. Завдяки нововведенню про Highguard «хоч щось почали говорити в позитивному ключі».
Highguard доступна на ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series за умовно-безкоштовною схемою. З моменту релізу користувацький рейтинг гри в Steam дещо покращився — тепер відгуки коливаються на рівні «змішаних» (43 %).

