Творці умовно-безкоштовної Highguard з Wildlight Entertainment оголосили, що звільнили неназвану кількість співробітників. Гру не закриють, залишивши біля керма групу ключових розробників. З моменту запуску шутера минуло трохи більше двох тижнів.
«Сьогодні ми прийняли вкрай важке рішення попрощатися з частиною нашої команди. Ми зберегли кістяк розробників, які продовжать розвивати і підтримувати гру», — зазначено в посланні від Wildlight Entertainment.
Хоча в студії не повідомили, скільки саме співробітників потрапили під удар, судячи з постів вже колишніх працівників Wildlight, штат компанії серйозно зменшився. Якщо вірити дизайнеру рівнів Алексу Грейнеру (Alex Graner), на мороз виставили більшу частину колективу:
Розробники випустили довгостроковий план підтримки Highguard одночасно із запуском. Чи залишиться він незмінним, з огляду на скорочення штату Wildlight, поки що незрозуміло.
Highguard доступна на ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series. Якщо вірити даним SteamDB, онлайн шутера обвалився практично відразу — зараз він не перевищує 5 тисяч осіб.


