Раніше в Riot говорили, що сервери файтинга 2XKO будуть працювати аж до релізу проекту в ранньому доступі. Однак плани змінилися — тепер геймерам доведеться перетерпіти паузу в кілька днів, перш ніж продовжити грати по Мережі.
Як пояснили в студії, девелоперам знадобилося більше часу на підготовку до запуску 2XKO в ранньому доступі. Дату переносити не стали і замість цього вирішили вдатися до іншої опції — відключення серверів 4 жовтня з 07:00. Тумблер переключать назад до релізу гри 7 жовтня о 18:00.
На час технічної паузи 2XKO буде працювати в офлайн-режимі. Тому користувачі, як і раніше, зможуть битися в локальному кооперативі і бити морди персонажам під керуванням ШІ.
Ще зі свіжого — Riot випустила геймплейний трейлер йордла Тімо, вже десятого чемпіона гри. Не дивіться на його скромні розміри, адже цей наповнений ентузіазмом спритний скаут в силах здолати навіть найстрашніших опонентів. Тімо використовує свої фірмові дротики і гриби, щоб контролювати простір, а також створює щось на зразок кущів, до яких може телепортуватися.
Пограти за Тімо можна буде з 7 жовтня, коли 2XKO почне свій шлях у ранньому доступі. Повноцінна версія проекту з'явиться і на PlayStation 5 з Xbox Series дещо пізніше. В основі файтингу лежить умовно-безкоштовна схема монетизації.


