Протягом багатьох років фанати сподівалися, що Rockstar Games все ж випустить Agent — шпигунський бойовик, який мав стати новим кроком для студії. Але після одинадцяти років тиші проект був остаточно закритий. Тепер один із співзасновників Rockstar, Ден Хаузер (Dan Houser), вперше пояснив, чому це сталося.
У майже тригодинному інтерв'ю подкастеру Лексу Фрідману (Lex Fridman) Хаузер торкнувся одного з найзагадковіших проектів Rockstar. За його словами, Agent пройшла через кілька перезапусків, але жодна версія так і не запрацювала так, як хотілося.
Ден Хаузер
Спочатку Agent замислювалася як шпигунський трилер в сеттингу 70-х років, дія якого відбувалася на тлі холодної війни. Однак, за словами Хаузера, існували й інші варіанти — в тому числі сучасна версія.
Сам Хаузер сумнівається, чи можна взагалі зробити дійсно хорошу шпигунську гру у відкритому світі. Його слова звучать особливо цікаво на тлі того, що жанр майже не представлений на ринку — найближчий аналог, можливо, майбутня 007 First Light від IO Interactive. Однак у цьому проекті не буде повноцінного відкритого світу.
Нагадаємо, Agent офіційно анонсували ще в 2009 році як ексклюзив для PlayStation 3, але з тих пір проект не показували. У 2021-му Rockstar остаточно стерла згадку про гру зі свого сайту.