Незалежна профспілка працівників Великої Британії (IWGB) ініціювала судовий розгляд проти Rockstar Games, звинувативши останню в несправедливому звільненні співробітників. В об'єднанні впевнені, що такий вчинок Rockstar рівнозначний «переслідуванню і колективному звільненню, пов'язаному з профспілковою діяльністю».
Сама Rockstar раніше заявляла, що попрощалася приблизно з 30 співробітниками, оскільки вони публікували та обговорювали корпоративну інформацію в груповому чаті Discord, до якого входять люди, що не мають відношення до компанії. Автори серії GTA наполягають, що цей крок ніяк не пов'язаний з профспілками.
Як стверджують члени IWGB, в Rockstar відмовилися зустрічатися з представниками профспілки і продовжили процедуру звільнення членів об'єднання «неприйнятним і протизаконним способом». У зв'язку з цим IWGB подала до суду на студію.
Алекс Маршалл (Alex Marshall), президент IWGB
Голова профспілки підкреслив, що цей позов повинен послужити попередженням для будь-якого роботодавця в ігровій індустрії та за її межами, які вважають, що можуть безкарно діяти проти організованих працівників. «Нас не залякати», — додав Маршалл наприкінці.

