Хоча серія Horizon давно закріпилася як одна з головних одиночних франшиз Sony, команда Guerrilla Games стверджує, що з самого початку бачила її у форматі мультиплеєрного проєкту. Про це повідомив керівник студії Ян-Барт ван Бік (Jan-Bart Van Beek), коментуючи вчорашній анонс MMO-відгалуження Horizon: Steel Frontiers.
За словами ван Біка, ідея мультиплеєрного досвіду з'явилася ще під час розробки першої частини. Він вважає торішню LEGO Horizon Adventures «першим невеликим кроком» у цьому напрямку. Новий проект від NCSoft, Steel Frontiers, став «набагато більшим кроком», а попереду, як натякає девелопер, «ще багато всього».
Після анонсу Steel Frontiers відомий журналіст і інсайдер Джейсон Шрайер (Jason Schreier) уточнив, що MMO від NCSoft — це не той самий проект, який Guerrilla створює всередині студії. За його словами, власна мультиплеєрна гра розробників Horizon стане їх «наступною великою роботою».
Steel Frontiers описують як сувору пригоду про виживання. Гравці приміряють роль мисливців на машини в регіоні під назвою Мертві землі. Творці обіцяють масштабні рейди і «просунуту бойову систему». Проект виходить на ПК і мобільних пристроях. Згадок про PlayStation поки немає, що виглядає несподівано для франшизи на кшталт Horizon.
Раніше Sony повідомляла, що загальні продажі серії перевищили 38 мільйонів копій. Ці дані спливли в ході юридичного протистояння з Tencent — Sony звинувачувала китайський холдинг в тому, що він скопіював стиль і ідеї Horizon у своїй грі Light of Motiram.

