Компанія Naughty Dog скасувала мережеву версію гри «The Last of Us», але завдяки ентузіасту з ніком Speclizer геймери все ж зможуть приблизно уявити, якою вона могла б бути. Модифікація для The Last of Us Part II побачить світ у вересні 2026 року, про що автор повідомив у ролику з демонстрацією геймплею.
Як показано у відео, онлайн-мод інтегровано безпосередньо в сиквел — у нього є окрема вкладка меню, де можна знайти матч, вибрати карту, підібрати стартове спорядження тощо. Speclizer продемонстрував дві сесії — одна відбулася на кастомній карті, а друга — на локації Houses із сюжетної кампанії Part II.
У матчі беруть участь дві команди, мета яких — набрати двадцять вбивств швидше, ніж суперники. Лобі, судячи з усього, вміщає до восьми осіб. Модифікація з’явиться лише на ПК.
Нагадаємо, у першій частині The Last of Us був мультиплеєр під назвою «Протистояння». У сиквелі такий самий режим мав з’явитися вже після виходу гри, але згодом він переріс у окремий проєкт The Last of Us Online. Роботи тривали аж до кінця 2023 року, коли Naughty Dog оголосила про зупинку виробництва.

