Під час виходу Cyberpunk 2077 гру критикували всі, хто тільки міг. Через її жалюгідний технічний стан акції CD Projekt RED різко впали, інвестори подали позов до суду, а репутація студії опинилася десь на рівні плінтуса. У CDPR доклали чимало зусиль, щоб виправити ситуацію, і шанувальники все ж пробачили студії. Щоправда, не всі, вважає Міхал Новаковський (Michał Nowakowski), один із генеральних директорів CD Projekt RED.
У розмові з Edge керівник згадав, що запуск Cyberpunk 2077 став одним із найпохмуріших епізодів в історії компанії. У той період він вважав репутацію CDPR найважливішим активом, тому виправити траєкторію «Кіберпанку» було першочерговим завданням. Розробники впоралися настільки добре, що тираж гри перевищив 35 мільйонів копій.
Однак деякі люди залишилися під таким негативним враженням через жахливий реліз, що жодні вибачення та кроки щодо поліпшення гри не змогли повернути їхню довіру до CDPR, вважає Новаковський:
А в розробці у CDPR є чимало проєктів: окрім четвертої частини «Відьмака», команда працює над продовженням Cyberpunk 2077, грою у всесвіті «Відьмака» під назвою Project Sirius та грою за новою франшизою Project Hadar. Також студія бере участь у виробництві ремейку першої частини The Witcher, але основна команда тут — Fool’s Theory. Вона ж причетна до третього DLC «Балади минулого» для «Дикого полювання».
У CD Projekt RED мріють створювати ще більше ігор, але при цьому не хочуть перетворюватися на конвеєр із щорічними релізами. Втім, це все ж може статися, зауважив Новаковський, але це точно не те, до чого прагне студія.
Майбутня гра The Witcher IV стане першою грою CDPR, створеною на базі Unreal Engine — після негативного досвіду з Cyberpunk 2077 у студії вирішили відмовитися від власного рушія