Журналісти IGN повідомили про відхід одного з ветеранів Ubisoft — після більш ніж 20 років роботи компанію покинув віце-президент і виконавчий продюсер серії Assassin’s Creed Марк-Алексіс Коте (Marc-Alexis Côté).
Сталося це всього через два тижні з моменту заснування Vantage Studios — нового підрозділу Ubisoft, який зосередиться на розвитку франшиз Assassin’s Creed, Far Cry і Rainbow Six. Уточнюється, що Коте пішов з Ubisoft за власним бажанням, відмовившись від запропонованої посади в керівництві Vantage Studios.
Рядові співробітники дізналися про відхід Коте сьогодні вранці з відповідного електронного листа. Як заявив співкерівник Vantage Крістоф Деренн (Christophe Derennes), команда «розчарована і засмучена рішенням Коте», у якого були «свої очікування і пріоритети, пов'язані з формуванням і розвитком Vantage Studios».
Представник Ubisoft
Кар'єра Коте в Ubisoft розпочалася в 2005 році з ролі рядового програміста, якому незабаром довірили роботу над движком Prince of Persia: The Forgotten Sands. Після цього Коте став провідним дизайнером рівнів Assassin’s Creed: Brotherhood, і завдяки проявленим лідерським якостям його призначили на посаду гейм-директора Assassin’s Creed III.
Коте стрімко просувався кар'єрними сходами, зайнявши крісло творчого директора Ubisoft Québec, а потім і виконавчого продюсера останніх частин серії Assassin’s Creed. З 2022 року він відповідав за загальну стратегію розвитку франшизи, включаючи сервіс Animus Hub (відомий раніше як Assassin’s Creed Infinity). Чим саме Коте займатиметься тепер — невідомо.
