Ubisoft оголосила про реструктуризацію студії Massive Entertainment, відомої за франшизами The Division і Avatar. За даними компанії, в результаті змін близько 55 співробітників можуть втратити роботу.
Реструктуризація торкнеться філій Massive в Мальме і Стокгольмі. Вона відбувається після завершення програми добровільного звільнення, запущеної минулого року, і остаточної розробки довгострокової дорожньої карти. Ubisoft заявляє, що це дало «більш чітке розуміння структури та ресурсів, необхідних для стабільної роботи студій».
У майбутньому Massive зосередиться на франшизі The Division, включаючи розробку третьої частини і підтримку другої гри, а також на роботі з движком Snowdrop і платформою Ubisoft Connect.
Tom Clancy’s The Division 3 анонсували ще в 2023 році, але з тих пір компанія майже не говорила про проект. Виконавчий продюсер Джуліан Геріті (Julian Gerighty) нещодавно заявив, що нова гра матиме «такий же сильний вплив, як перша частина The Division».
Крім The Division, студія працює над проектом, присвяченим інноваціям і технологіям, подробиці про який обіцяють розкрити пізніше.
У листі співробітникам Ubisoft підкреслила, що зміни «спрямовані на майбутнє і організаційну структуру, вони не пов'язані з індивідуальною продуктивністю, недавніми проектами або якістю роботи команд». Компанія зазначила, що реструктуризація почнеться з індивідуальних угод, а співробітники, яких це торкнеться, будуть повідомлені та підтримані з дотриманням місцевого законодавства.
Чергові звільнення відбуваються на тлі змін в Ubisoft: наприкінці минулого року компанія відкрила нову філію Vantage Studios за участю Tencent, яка тепер контролює франшизи Rainbow Six, Assassin's Creed і Far Cry. Tencent володіє 25% нового підрозділу і

