При кожній нагоді боса Take-Two Штрауса Зельника (Strauss Zelnick) запитують про ціну Grand Theft Auto VI — настільки сильно всіх цікавить це питання. Прямої відповіді він ніколи не дає, але зазначає, що продукти видавництва мають бути доступними. Однак аналітик Bank of America Омар Дессукі (Omar Dessouky) впевнений, що Take-Two варто продавати GTA VI за підвищеною ціною не тільки заради власної вигоди, але й «заради всієї ігрової індустрії».
Цю думку фахівець озвучив у рамках конференції iicon, яка проходила наприкінці квітня в Лас-Вегасі. Дессукі впевнений, що якщо Take-Two і Rockstar Games продаватимуть GTA VI за вже стандартною ціною в 70 доларів, це може негативно позначитися на інших студіях, які намагаються підвищити свої ціни для забезпечення більшої стійкості.
Омар Дессукі
Про потенційно вищу ціну на Grand Theft Auto VI пишуть уже давно. Наприклад, раніше подібні думки висловив аналітик Метью Болл (Matthew Ball) із компанії Epyllion. За його словами, в індустрії сподіваються, що шоста частина коштуватиме до 100 доларів за копію. Очікується, що гру будуть активно розкуповувати навіть незважаючи на вищу ціну, що запустить нове підвищення вартості відеоігор, яке покриє негативний ефект від інфляції та зрослих витрат на виробництво в AAA-сегменті.
Нагадаємо, Take-Two стала першим великим видавництвом, яке підвищило базову вартість своїх ігор з 60 доларів до 70 доларів. Можливо, заради GTA VI фірма знову зробить щось подібне. Нагадаємо, реліз шостої GTA відбудеться 19 листопада на PlayStation 5 і Xbox Series.
