Днями команду розробників Mortal Kombat покинула справжня легенда — зі студії NetherRealm пішов аудіо-директор Ден Форден (Dan Forden), знайомий геймерам за пасхалкою «Toasty».
Форден пропрацював в індустрії більше 37 років, беручи участь у виробництві ігор серії Mortal Kombat ще з часів нині покійної студії Midway. Про свій відхід розробник повідомив особисто в соціальних мережах:
Ден Форден
Чим тепер займеться Форден — невідомо. Що стосується самої NetherRealm, то після завершення контентної підтримки Mortal Kombat 1 студія напевно переключилася на виробництво наступної гри, якою, якщо вірити чуткам, стала третя Injustice.


