Вже за тиждень Bungie припинить підтримку контенту Destiny 2 після виходу фінального оновлення. В результаті вся франшиза Destiny опиниться в підвішеному стані, оскільки, за повідомленням Джейсона Шрайера (Jason Schreier), триквелу не дали зелене світло через дорожнечу виробництва. Нещодавно в мережі з'явилася нова інформація, згідно з якою Bungie думала врятувати Destiny 2 за допомогою перезапуску.
За даними Forbes, дискусії про майбутнє Destiny 2 почалися ще минулого року, коли доповнення Edge of Fate і Renegades не виправдали покладених на них очікувань. Розробникам стало очевидно, що інтерес до гри згасає, і необхідно вжити певних заходів для збереження аудиторії, яка постійно зменшується.
Одна з ідей полягала в перезапуску Destiny 2 під назвою Destiny Infinity, ключовою особливістю якого стало б повернення до моделі більш масштабних щорічних DLC. Автори справедливо вважали, що перезапуск обійдеться дешевше, ніж повноцінне продовження, але навіть цей варіант виявився занадто витратним для Sony.
Незабаром після оголошення про припинення контентної підтримки гравці почали масово повертатися в Destiny 2, щоб продемонструвати живий інтерес спільноти. Окремо фанати запустили петицію щодо розробки Destiny 3, яку підписали понад 325 тисяч разів. Проте аналітики Forbes вважають, що все це марно, і у продовження «практично немає шансів».
Destiny 2 доступна на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation і Xbox. Гра залишиться активною і після фінального оновлення.
