В даний час Arrowhead Game Studios займається підтримкою Helldivers 2, але це не заважає їй готуватися до розробки наступної гри. Глава студії Шамс Йорджані (Shams Jorjani) заявив, що команда набила достатньо гуль на сиквелі, завдяки чому процес створення нового проекту повинен пройти краще.
Про це керівник повідомив, відповідаючи на питання одного з учасників офіційного Discord-сервера Helldivers 2. Гра про Пекельних Десантників багато чому навчила членів Arrowhead. Наприклад, що у фазі препродакшену повинна брати участь лише невелика частина колективу. «HD2 почала свій шлях з великою командою, і це було жахливо», — написав Йорджані.
У чому полягав весь жах і скільки саме фахівців достатньо для ранньої розробки — глава студії не уточнив. На GDC 2025 старший художник в Arrowhead Роман Лемер (Romain Lemaire) розповів, «на початку над проектом працювало 20 осіб», до релізу команда «розрослася до 105 девелоперів», а до березня досягла приблизно 130 фахівців.
Коли чекати наступну гру від Arrowhead — поки що неясно. Наприкінці 2024 року творчий керівник Helldivers 2 Йохан Пайлстедт (Johan Pilestedt) підтвердив, що студія вже працює над концептом нового проєкту.


