Деякі великі компанії, такі як Electronic Arts і Amazon, почали робити великий акцент на технологіях ШІ на всіх стадіях розробки. Однак серед великих гравців на ринку все ще є такі, які ставляться до подібних нововведень з обережністю. Наприклад, генеральний директор Take-Two Штраус Зельник (Strauss Zelnick).
В рамках технологічного саміту CNBC керівник розповів, що не відмахується від ШІ, але його вплив на виробництво ігор в компанії залишається обмеженим. На думку Зельника, нейромережі не можуть створити щось по-справжньому унікальне, адже за своєю природою вони орієнтовані на минуле, оскільки прив'язані до застарілих масивів даних.
При цьому Зельник не заперечує, що технології штучного інтелекту можуть бути корисними для завдань, які вимагають роботи з ретроспективними даними, обчисленнями та великими мовними моделями. Однак із усім, що виходить за ці рамки, нейромережі «справляються вкрай погано», вважає керівник Take-Two.
У компанії прагнуть створювати проекти та франшизи, які назавжди залишаться в історії. Один із прикладів — серія Grand Theft Auto. «Креативність нашої команди неймовірна. Завдання Rockstar Games — і досі їм це вдавалося знову і знову — створити щось, наближене до досконалості», — похвалився Зельник.
Наразі в Rockstar Games працюють над Grand Theft Auto VI, запуск якої заплановано на 26 травня 2026 року. Поки що гра анонсована тільки для PlayStation 5 і Xbox Series, але в майбутньому вона має з'явитися і на ПК.

