Пірс Хардінг-Роллс (Piers Harding-Rolls) з Ampere Analysis висунув припущення, чому Nintendo не назвала ціну консолі прямо під час трансляції. Вся справа в митах, якими президент США Дональд Трамп (Donald Trump) погрожував обкласти імпортні товари. Забігаючи наперед скажемо, що сьогодні влада США оголосила ці самі мита. Хардінг-Роллс упевнений, що у Nintendo було кілька варіантів цін для американського ринку, і компанія могла вибрати остаточну вартість мало не в останній момент.
Професор школи бізнесу Стерна при університеті Нью-Йорка Йост фон Дреунен (Joost van Dreunen) вважає, що таким цінником Nintendo постаралася витримати баланс, щоб охопити витрати на виготовлення консолей і залишити місце для маневру через дії поточної адміністрації США. «Схоже, Nintendo підготувала буферну зону через потенційні митні бар'єри, щоб забезпечити собі традиційно позитивну маржу у сфері продажів пристроїв», — поділився фон Дреунен.
Ще пара експертів згадали про конкурентів в особі Sony і Microsoft. Серкан Тото (Serkan Toto) з консалтингового агентства Kantan Games навів PlayStation 5 Pro за 700 доларів як приклад, на тлі якої Switch 2 виглядає навіть адекватно. Тим часом аналітик Джеймс Маквертер (James McWhirter) нагадав, що Xbox Series X продається краще за більш доступну Series S.
Для Японії Nintendo вирішила зробити поблажку і анонсувала Switch 2 лише за 49 980 ієн (трохи більше 333,22 долара). Однак є нюанс — ця версія підтримує тільки японську мову. Міжнародна версія коштує вже 69 980 ієн (466,56 долара). Таким чином компанія має намір зберегти свою частку ринку в рідній Японії і захиститися від консолей, ввезених за «сірим імпортом». Якби Nintendo прив'язала японську ціну до доларової, це сильно б ударило по її позиції в країні.
