Генеральний директор Ubisoft Ів Гіймо (Yves Guillemot) отримав повістку до суду Франції. Засідання призначено на 1 жовтня і пов'язане з процесом у справі про харассмент, що завершився влітку цього року.
У липні суд визнав винними трьох колишніх топ-менеджерів компанії. Колишній креативний директор Серж Хаскойт (Serge Hascoët) отримав умовний термін 18 місяців і штраф €45 000 за непристойну поведінку, расистські коментарі та сексуальні домагання. Колишній віце-президент з редакційної та креативної роботи Томмі Франсуа (Tommy François) отримав три роки умовно і штраф у розмірі €30 000 за систематичний психологічний і сексуальний пресинг, а також спробу насильства. Гейм-дизайнер Гійом Патрю (Guillaume Patrux) був засуджений до року умовно і штрафу в розмірі €10 000 за погрози і цькування колег.
Як повідомляє французький телеканал BFM TV, новий виклик до суду ініціювала профспілкова організація Solidaires Informatiques разом з чотирма позивачами, які брали участь у попередньому розгляді.
В Ubisoft заявили, що будуть співпрацювати з судом, але нагадали: прокуратура вже дійшла висновку, що підстав для кримінальної справи проти компанії та її керівництва немає.
Коментар Ubisoft для VGC
Виконавчий віце-президент Ubisoft Сесіль Руссель (Cecile Russeil) додала, що пріоритетом компанії є захист співробітників.
Сесіль Руссель
Нагадаємо, скандали навколо Ubisoft почалися в 2020 році, коли на адресу керівників посипалися численні звинувачення. Тоді Хаскойт і Франсуа покинули компанію. Конфлікт триває вже більше п'яти років.


