Великий і жахливий Хідео Кодзіма (Hideo Kojima) знову поповнив своє портфоліо чимось незвичайним. Цього разу метр попрацював далеко за межами ігрової індустрії. Гейм-дизайнер паралельно займається хоррором OD для Xbox, готує духовного спадкоємця Metal Gear під робочою назвою Physint і, як і раніше, активно працює в соціальних мережах. А тепер він ще й озвучив персонажа в новому мультфільмі від Disney під назвою «Звірополіс 2».
У японській версії мультфільму Кодзіма подарував голос кроту Полу Молдебранту. В оригіналі цього героя озвучує Джош Гед (Josh Gad) — актор грав милого сніговика Олафа з «Холодного серця». Як стало відомо виданню Famitsu, режисер «Звірополісу 2» Джаред Буш (Jared Bush) особисто запропонував Кодзімі участь — і той погодився відразу.
В інтерв'ю Кодзіма розповів, що прийняв запрошення «без вагань». Раніше він з'являвся в кіно та іграх у камео, але це його перший досвід роботи над повнометражною анімацією — і тим більше для Disney. Творець Metal Gear зізнався, що оригінальний «Звірополіс» — один з його улюблених фільмів, тому такий шанс він просто не міг пропустити.
Хоча у Кодзіми в сиквелі всього одна сцена, він зазначив, наскільки вражаючим виявився сам запис:

