Перевірений інсайдер NateTheHate повідомив, що Sony може провести нову презентацію State of Play вже наступного тижня — 16 квітня. За його інформацією, вся трансляція буде присвячена іграм від сторонніх студій.
Раніше NateTheHate вже ділився достовірною інформацією щодо майбутніх заходів, тож йому можна довіряти. Проте інсайдер уточнив, що дата ще не підтверджена, а отже, потрібно чекати на офіційний анонс.
Нагадаємо, вчора інший авторитетний інсайдер Том Хендерсон (Tom Henderson) оголосив про намір Ubisoft повноцінно анонсувати ремейк Assassin’s Creed: Black Flag 16 квітня. Ймовірно, дебютний трейлер покажуть саме на State of Play.
Востаннє презентація State of Play відбулася в середині лютого. За час годинного заходу Sony анонсувала ремейк трилогії God of War, другий збірник перевидань Metal Gear, нову Castlevania та багато іншого.


