Новий місяць — нові чутки про неіснуючу, але дуже очікувану Half-Life 3. Інсайдери один за одним продовжують стверджувати, що гра майже готова і до релізу залишилося зовсім небагато, проте співробітники Valve як і раніше зберігають мовчання. Цього разу своєю інформацією поділився блогер і датамайнер Максим Полетаєв, більш відомий під ніком Gabe Follower.
За минулі роки Gabe Follower зарекомендував себе низкою достовірних відомостей з життя Valve, тож він має певний кредит довіри. У своєму свіжому відеоролику він обговорив останні знахідки з оновлень движка Source 2 і заявив, що розробка Half-Life 3 (кодова назва — HLX) знаходиться на фінішній прямій. На це вказує той факт, що все більше співробітників Valve переходять на інші проекти, а отже основний етап виробництва вже позаду.
Окремо інсайдер торкнувся розширеної версії книги Raising the Bar, що розповідає про розробку Half-Life 2. Перевидання анонсували на 20-річчя гри, а її вихід був запланований на 2025 рік. Цього, як видно, не сталося. За словами Полетаєва, затримка пов'язана з тим, що нова версія, швидше за все, містить інформацію про Half-Life 3, що готується до виходу.
Інсайдер також впевнений, що реліз Half-Life 3 не залежить від виходу нового обладнання Valve. В даний час компанія вирішує питання з дефіцитом оперативної пам'яті для Steam Machine, і багато хто вважає, що ця затримка може вплинути на гру. Проте Полетаєв стверджує, що ця теорія далека від реальності.
Чи порадує Гейб оскаженілих фанатів цього року — дізнаємося в найближчі місяці. А поки їм доведеться задовольнятися чутками, яких останнім часом стає все більше і більше.


