Bungie оголосила, що поточний сезон у Marathon незабаром добігатиме кінця. Також гейм-директор шутера Джо Циглер (Joe Ziegler) опублікував розлогий текст, у якому проаналізував поточний стан гри та поділився планами щодо її розвитку.
Другий сезон Marathon отримав назву «Сутінки», і його прем'єра відбудеться вже 2 червня. У цьому сезоні розробники впровадять зону «Нічне болото», нову захисну оболонку бігуна «Страж», систему налаштування характеристик оболонки «Колиска», більше зброї та спорядження, а також прискорений прогрес у фракціях тощо.
Окремо Джо Циглер згадав, що у другому сезоні додадуть чергу для дуетів із ротацією зон, нову систему матчмейкінгу, яка краще підбиратиме геймерів за рівнем, і розширять ємність сховища. Крім того, у другому та наступних сезонах працюватимуть над поліпшенням інтерфейсу, щоб потрапляти в матчі стало простіше та швидше.
У Bungie експериментуватимуть із двома режимами: на початку сезону зосередяться на PvE-варіанті з невеликою часткою PvP, а в середині — на чистокровному PvE-режимі, в якому командам доведеться спільно виконувати завдання і поступово просуватися від матчу до матчу.
Детальніше про наповнення майбутнього сезону в Bungie розкажуть на тижні з 25 по 31 травня.
Разом із початком нового сезону в Marathon буде скинуто весь накопичений прогрес, тому перед настанням «Сутінок» розробники дадуть гравцям час розважитися. Нагадаємо, що «вайп» стосується елементів, пов’язаних з ігровим процесом. Досягнення, позасезонний прогрес у кодексі та декоративні предмети залишаться. Рейтинг теж скинуть, але натомість видадуть нагороди відповідно до отриманого в сезоні рангу.
19 травня вийде оновлення 1.0.9, яке має зробити забіги прибутковішими та цікавішими. Наприклад, при знищенні дозорних

