Call of Duty: Warzone Mobile не виправдала очікувань Activision, і тому ще минулого року компанія розпочала процес закриття гри. «Варзона» зникла з App Store і Google Play в травні 2025-го, а вже в квітні 2026-го розробники натиснуть на вимикач, щоб вимкнути сервери.
Мобільна Call of Duty: Warzone перестане працювати з 17 квітня. До цього моменту користувачі, у яких залишився доступ до додатка, можуть продовжувати заходити в гру. Нагадаємо, свіжого контенту та оновлень у «Варзоні» не було з весни.
В Activision порадили витратити залишки очок COD, оскільки невикористана валюта просто зникне при відключенні гри від Мережі, а повернення не буде.
Як альтернативу мобільній Warzone команда Activision пропонує перейти в Call of Duty: Warzone на ПК і консолях або розглянути Call of Duty: Mobile. Мовляв, там представлені популярні ігрові режими на зразок тієї ж «Королівської битви».
Міжнародний запуск Warzone Mobile відбувся 21 березня 2024 року. За оцінкою аналітичного сервісу AppMagic, за чотири дні з моменту релізу користувачі задонатили в проект 1,4 мільйона доларів.
