Мережевий бойовик Highguard провалився з гучним тріском — дебютний трейлер гри закидали негативними коментарями, а після старту вона за лічені дні втратила близько 90% користувацької бази. Журналіст Bloomberg Джейсон Шрайер (Jason Schreier) розповів, як промахи керівництва Wildlight Entertainment звели проект у могилу.
У 2021 році невелика група співробітників Respawn Entertainment пішла на вільні хліби і відкрила нову компанію. В інтерв'ю Шрайеру співзасновник Wildlight Дасті Уелч (Dusty Welch) пояснив, що розробники сумували за часами, коли Respawn була самостійною командою, а не частиною Electronic Arts.
Як зазначає репортер, Велч не назвав ще одну причину виходу з Respawn. У 2019-му колектив випустив королівську битву Apex Legends, яка виявилася вкрай успішною і за роки принесла «електронікам» більше $3 мільярдів. За словами джерел Шрайера, багато авторів хіта були незадоволені тим, що фінансові плоди пожинали в першу чергу боси EA. Для Wildlight її лідери створили програму розподілу прибутку між співробітниками — вона допомогла залучити багатьох вихідців з Respawn.
Заручившись фінансуванням від холдингу Tencent, команда почала набирати фахівців і обмірковувати концепцію своєї гри. Керівники Wildlight хотіли зробити онлайн-екшен, але не планували ступати на територію королівських битв, де вистачало конкурентів. Зрештою студія приступила до роботи над шутером з елементами виживання а-ля Rust.
Через два роки виробництво почало буксувати. Характерна для виживальників свобода дій погано поєднувалася з формулою змагального бойовика. До того ж гра виходила надто масштабною. У січні 2024-го Wildlight позбулася багатьох механік виживальників і взяла курс на створення більш динамічного шутера — майбутнього Highguard.
Протяго

