До релізу Resident Evil Requiem залишилося трохи менше двох місяців, у зв'язку з чим співробітники Capcom хваляться черговим досягненням — з моменту повноцінного анонсу гра оселилася в 4 млн вішлістах. Нагадаємо, попередній рубіж у 3 млн був подоланий у листопаді.
Підвищений інтерес публіки пов'язаний з недавнім показом нового трейлера на The Game Awards 2025, де розробники офіційно підтвердили існування другого протагоніста в особі Леона Кеннеді. Знаменитий герой серії складе компанію новому персонажу — аналітику ФБР Грейс Ешкрофт.
Грейс абсолютно безпорадна в бою, а тому геймплей за неї орієнтований на стелс і хоррор. На контрасті з нею загартований в боях Леон продовжить відкрито боротися з нежиттю і мутантами. Сюжетно дев'ята номерна частина серії поверне гравців до зруйнованого Раккун-Сіті через 30 років з моменту бомбардування у фіналі Resident Evil 2. Незважаючи на руйнування, місто все ще таїть небезпеки і темні секрети. Проходити тайтл можна як від першої, так і від третьої особи.
Resident Evil Requiem вийде 27 лютого на ПК (Steam), PlayStation 5, Xbox Series і Nintendo Switch 2/
