Розробники Warhammer 40,000: Dawn of War IV зі студії KING Art випустили нову демонстрацію геймплею. Новий 4-хвилинний ролик повністю присвячений юнітам фракції Техножреців, які воюють проти Орків.
Граючи за Адептус Механікус, гравці можуть розраховувати на тактичну перевагу як на середніх, так і на далеких дистанціях. Техножерці віддають перевагу швидким сутичкам, а їхні технології дозволяють їм отримувати унікальну інформацію про події на полі бою. Юніти ближнього бою також у наявності. Серед них — Ржаволовчі, яких бажано використовувати у відволікаючих маневрах. Наприклад, за допомогою загону Ржаволовчих можна змусити ворога вступити в ближній бій, а потім обрушити на нього шквал вогню з відстані.
Іншою примітною особливістю Адептус Механікус є технологія Ноосферної мережі. Ця потужна мережа пов'язує будівлі, стаціонарну зброю та юнітів, роблячи їх сильнішими та злагодженішими. Чим більше елементів ви додаєте до мережі, тим вищим стає її рівень. У міру зростання рівня гравці отримують доступ до більш потужних юнітів, поліпшень і можливостей досліджень, а всі інші юніти у сфері впливу мережі стають сильнішими та дешевшими.
Що стосується командирів, то на старті їх буде двоє — техноархеолог Потенція Дельта-9, здатна відправляти розвідувальний серво-череп для вивчення віддалених ділянок поля бою, і маршал-скітарій Сек-Ікс-23, який підсилює всіх юнітів у межах досяжності.
Warhammer 40,000: Dawn of War IV планують випустити до кінця поточного року тільки на ПК (Steam).


