Вчора студія Bungie повідомила, що червневий патч для Destiny 2 стане останнім оновленням контенту — надалі розробники обмежаться технічною підтримкою екшену. Репортер Джейсон Шрайер (Jason Schreier) стверджує, що в компанії планують значне скорочення штату.
За словами джерел журналіста, Bungie поки не знає, за яку гру вона візьметься після прощання з Destiny 2. Колектив розглядає кілька проєктів, зокрема у всесвіті Destiny, але жодному з них ще не дали зелене світло. Масштаби майбутніх звільнень теж невідомі.
Шрайер пише, що за останні місяці студія перекинула частину фахівців з команди Destiny на підтримку екшн-шутера Marathon. Він не виправдав фінансових очікувань Bungie, але компанія розраховує, що з часом гра наростить користувацьку базу.
Як нагадує репортер, з 2022 року, коли Bungie стала частиною Sony, колектив втратив сотні співробітників, а кілька його проєктів було скасовано. Один із них — Payback, спін-офф Destiny, який створювали під натхненням від Warframe та Genshin Impact.
Monument of Triumph, заключне оновлення для Destiny 2, побачить світ 9 червня. Детальніше про оновлення можна прочитати на сайті Bungie.
