GTA, звісно, чудова гра, але час задуматися й про інші франшизи Take-Two. Зокрема, гравців розбурхали новини про можливе повернення знаменитого детектива L.A. Noire, про що особисто заявив глава Take-Two Interactive Штраус Зельник (Strauss Zelnick).
Нещодавно Зельник відвідав закриту конференцію iicon у Лас-Вегасі та поспілкувався з журналістами з різних видань. Співробітниця Variety Дженні Маас (Jenny Maas) запитала Зельника, чи планує компанія розвивати франшизу L.A. Noire, на що він відповів коротко — «Так». Після цього Зельник додав:
Штраус Зельник
Що саме задумала Take-Two — дізнаємося з часом. Найбільше фанати L.A. Noire чекають на нову гру, яка цілком може бути розроблена. Нагадаємо, рік тому Rockstar Games поглинула студію Video Games Deluxe, засновану авторами L.A. Noire, яку згодом перейменували на Rockstar Australia.
