У мережі знову заговорили про те, що Microsoft готується поставити хрест на виробництві майбутніх консолей Xbox. Все через користувача SneakerSO, маловідомого, але досить надійного інсайдера. У Microsoft опублікували заяву із спростуванням, щоб припинити поширення чуток.
Як повідомив SneakerSO, плани Microsoft щодо виробництва нових консолей опинилися «у підвішеному стані». Ситуація стає особливо неприємною, якщо врахувати, що формально анонс наступного покоління пристроїв вже прозвучав. У лютому 2024 року президент Xbox Сара Бонд (Sarah Bond) обіцяла, що нова консоль зробить «найбільший технологічний стрибок».
Також SneakerSO написав, що «гамбіт з Call of Duty в Game Pass не виправдав себе», і наслідки цього промаху тільки почали оцінювати. За інформацією інсайдера, Xbox перетвориться на видавця ігор для різних платформ з акцентом на найприбутковіші свої франшизи на кшталт CoD, World of Warcraft і Minecraft. Крім того, ставку роблять на хмарний геймінг, а Game Pass трансформується в щось на зразок допуску до сервісу Xbox Cloud Gaming.
Вишенькою на торті стане ще одна хвиля скорочень в Microsoft. Якщо вірити SneakerSO, вона відбудеться вже в першому кварталі 2026-го і за масштабом зрівняється з липневою, коли штат компанії зменшився приблизно на 9 тисяч співробітників.
У спробі взяти ситуацію під контроль Microsoft дала коментар виданню Windows Central. Стверджується, що компанія «активно інвестує в свої майбутні консолі та інші пристрої», які створюються саме всередині Microsoft. Всім небайдужим порадили ще раз ознайомитися з договором про співпрацю Microsoft і AMD.
Нагадаємо, нещодавно користувачі обрушилися з критикою на Microsoft через підвищення цінника Game Pass.

