Колишній директор скасованої гри The Last of Us Online Вініт Агарвал (Vinit Agarwal) заявив, що багато членів команди вважають цей проєкт «найкращим мультиплеєром, у який вони коли-небудь грали».
Агарвал розповів, що навіть через кілька років після скасування проєкту колишні колеги продовжують писати йому та згадувати гру. Багато хто впевнений, що The Last of Us Online мав великий потенціал.
Спочатку студія Naughty Dog планувала розвинути мультиплеєрний режим «Протистояння» з першої частини. Однак з часом ідея розрослася і перетворилася на самостійний проєкт.
За словами Агарвала, гра була готова приблизно на 80 %. У якийсь момент студії довелося зробити вибір: продовжувати цей проєкт або зосередитися на наступній великій розробці під керівництвом глави компанії Ніла Дракманна (Neil Druckmann).
Рішення виявилося болючим для команди. Агарвал стверджує, що дізнався про скасування всього за добу до публічного оголошення. Він описав цей момент як важкий удар і пообіцяв, що надалі працюватиме лише над тими проєктами, які доживуть до релізу.
