Ще в червні Sony і Sucker Punch Productions погрожували провести геймплейну трансляцію Ghost of Yōtei — залишалося лише дочекатися точної дати заходу. Тепер вона у нас є. Стрім проведуть в ніч на 11 липня — о 00:00.
На глядачів чекає майже 20 хвилин геймплею Ghost of Yōtei. Ведучими вечора стануть творчі керівники Sucker Punch Джейсон Коннелл (Jason Connell) і Нейт Фокс (Nate Fox). Вони не тільки розкажуть більше про місію Ацу, одержимої жагою помсти, але й покажуть зброю героїні, нові режими та багато іншого.
Приєднатися до стриму можна на каналах PlayStation на Twitch і YouTube.
Ghost of Yōtei стартує 2 жовтня на PlayStation 5. Вже відкриті попередні замовлення. Нагадаємо, дія гри відбувається через 300 років після подій «Привида Цусіми». Разом з головною героїнею користувачі стануть на шлях помсти і будуть вистежувати членів групи, відомої як Шістка Йотей.

