Take-Two Interactive поділилася фінансовим звітом за третій квартал. А це означає, що в комплекті йде купа свіжої інформації про поточні та майбутні релізи компанії. Генеральний директор Take-Two Штраус Зельник (Strauss Zelnick) дав кілька інтерв'ю і підтвердив, що запуск Grand Theft Auto VI переносити не планують, як і відмовлятися від релізу на носіях.
У Take-Two раніше говорили, що впевнені у випуску GTA VI у 2025-му, потім у травні 2026-го, а тепер у листопаді. Чи віримо? Схоже, чергового перенесення дійсно може не бути, оскільки компанія вже планує рекламну кампанію на літо 2026 року.
Глава фірми також підтвердив, що в T2 активно впроваджуються ШІ-інструменти, але вони не використовуються в творчих процесах. Такі рішення економлять час і кошти, але, за словами боса, генеративний ШІ не застосовувався при створенні GTA VI.
Штраус Зельник
Крім того, керівник спростував чутки про те, що GTA VI обійдеться без фізичних копій на старті, щоб уникнути витоків. Подібне неодноразово траплялося з іншими тайтлами — користувачі отримували копії ігор на носіях і починали ділитися деталями завчасно.
Запитали Зельника і про можливу вартість «шістки». Нагадаємо, деякі пророкують стрибок вартості аж до 100 доларів за копію. У Take-Two ж знову роблять акцент на тому, що продукти видавництва повинні бути доступними і мати набагато більшу цінність, ніж зазначено на ціннику. «Ми перебуваємо в індустрії розваг, а не в індустрії гонитви за прибутком. Виручка — це наслідок добре виконаної розваги», — підкреслив Зельник.
Запуск Grand Theft Auto VI заплановано на 19 листопада для PlayStation 5 і Xbox Series. ПК-версія має надійти в продаж пізніше.
